Zespół

Piotr Czubaszek

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość na wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Karierę zawodową w dziedzinie księgowości rozpoczął w 2008 roku. Stopniowo przechodził przez wszystkie szczeble kariery w zawodzie księgowego, począwszy od pracy w biurach rachunkowych na terenie miasta Warszawy, kończąc w zespole księgowym dużej grupy holdingowej z polskim kapitałem.

Specjalizuje się w podmiotach świadczących usługi ubezpieczeniowe.

Praktyczne doświadczenie poparte jest uczestnictwem w licznych szkoleniach oraz kursach doszkalających.

Od 2012 roku współzałożyciel oraz członek zarządu TaxPro Sp. z o.o.

 

Bartłomiej Kowalik

Aplikant na Biegłego Rewidenta, Partner

Absolwent kierunku finanse i rachunkowość na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia Międzywydziałowego Studium Informatyki i Ekonometrii (obecnie Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki) w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Posiada ponad 8-letnią praktykę w księgowości, audycie  oraz usługach doradczych z zakresu rachunkowości i finansów.

Przez ostatnie lata współtworzył kancelarię TaxPro, prowadził oraz nadzorował prowadzenie księgowości klientów zewnętrznych. Kierował badaniami sprawozdań finansowych przygotowanych zarówno zgodnie z Polskimi Standardami Rachunkowości (PSR), jak i Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR) w dużej, międzynarodowej kancelarii audytorsko-doradczej.

Zdobył bogate doświadczenie w projektach typu due dilligence, badaniu planów połączeń, audytach projektów finansowanych ze środków publicznych, wycenie przedsiębiorstw oraz usługach doradczych z zakresu rachunkowości, przeglądu i oceny systemów kontroli wewnętrznej. W trakcie swojej kariery zawodowej prowadził szkolenia z zakresu rachunkowości oraz zastosowań arkusza kalkulacyjnego w procesach zaawansowanej sprawozdawczości finansowej.

Specjalizuje się głównie w obsłudze klientów z sektora usług prawnych, usług informatycznych, usług gastronomicznych, usług budowlanych, usług recyklingu oraz podmiotów handlowych. W TaxPro jest odpowiedzialny za prowadzenie oraz nadzór działu spółek prawa handlowego.

 

Aneta Lis-Krasuska

Absolwentka kierunku Logistyka oraz Finanse i Rachunkowość wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przygodę z księgowością rozpoczęła pracując w dziale finansowo – księgowym ogólnopolskiej firmy kurierskiej.

Z TaxPro Sp. z o.o. współpracuje od maja 2014 roku, obecnie jako Samodzielna Księgowa, członek zarządu

 

Agnieszka Ostrowska

Absolwentka studiów podyplomowych Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy w biurach rachunkowych, które pozwoliło jej zapoznać się ze specyfiką prowadzenia księgowości podmiotów gospodarczych z różnorodnych branż.

Specjalizuje się głównie w prowadzeniu ksiąg handlowych i podatkach, posiada również doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej.

Swoją praktyczną wiedzę chętnie i systematycznie wzbogaca uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

 

Joanna Wiaderek

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość, w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Pracę w dziale księgowo-finansowym rozpoczęła w 2016 roku, w biurach rachunkowych na terenie miasta Warszawy. Doświadczenie pozwoliło jej pogłębić wiedzę nabytą podczas studiów. W swojej karierze przeszła szczeblezawodowe, począwszy od młodszej księgowej, a w firmie TaxPro Sp. z o.o. wykonuje obowiązki na stanowisku Samodzielna Księgowa. Specjalizuje się w rozliczeniu podatkowym działalności jednoosobowych, jak również posiada doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej.

 

Anna Witkowska

Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość na Wydziale Ekonomicznym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Obecnie kontynuuje naukę na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia.

Swoją współpracę z TaxPro Sp. z o.o. rozpoczęła w maju 2016 roku podczas praktyk studenckich.

Obecnie pracuje jako Młodsza Księgowa.

 

Konrad Doleśniak

Absolwent kierunku Administracja specjalności Finanse i Rachunkowość na wydziale Administracji Wyższej Szkoły Prawa i Administracji Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Od 2006 roku pracuje w biurach rachunkowych. Ponad dwunastoletnia praca pozwoliła na zdobycie bardzo bogatego doświadczenia oraz poznanie specyfiki księgowej występującej w różnych branżach.